Göçmenlik Değerlendirme Formu

Kanada’da Göçmenlik konusunda ciddi düşünenler, bir uzman yardımına ihtiyaç duyanlar, Kanada’ya göçmen olarak gelebilmek için uygun olup olmadığını merak edenler aşağıdaki formu doldurabilirler.
Form, Northern Pathways Immigration Consulting tarafından incelenecek ve uygun bulunması durumunda sizinle iletişime geçilecek. Yoğunluk ve gecikmeler yaşanabilir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Önemli Not: Aldığımız ön değerlendirme talep sayısının çokluğu nedeniyle, formda yetersiz bilgi sağlamış olmanız veya profilinizin seçtiğiniz başvuru türü için uygun görünmemesi durumunda talebinize yanıt veremeyeceğiz. Formunuzun değerlendirmeye alınması halinde bizden 7 iş günü içinde yanıt alacaksınız.


    Bu sayfa Northern Pathways Immigration Consulting ve Kanada Geyikleri iş birliği ile yapılmaktadır. Verdiğiniz bilgiler Kanada Geyikleri tarafından Northern Pathways Immigration Consulting ile paylaşılacaktır.

    Northern Pathways Immigration Consulting, gizliliğinizi korumayı ve buna saygı duymayı taahhüt eder ve kişisel bilgilerinizi yalnızca hesabınızı yönetmek ve Northern Pathways'den talep ettiğiniz ürün ve hizmetleri sağlamak için kullanır. Ürünler ve sundukları hizmetlerin yanı sıra ilginizi çekebilecek diğer konularda da sizinle iletişime geçilmesini isterseniz lütfen aşağıdaki kutucuğu işaretleyin.

    Bu iletişimlere olan aboneliğinizi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Aşağıda gönder butonuna tıklayarak, Northern Pathways Immigration Consulting'in size istenen içeriği sağlamak için yukarıda gönderilen kişisel bilgileri depolamasına ve işlemesine izin vermiş olursunuz.