Göçmenlik

Kanada, yüksek yaşam kalitesi ve refah seviyesiyle, birçok insanın yaşamak için hayalini kurduğu ve göç yollarını yoğunlukla araştırdığı ülkelerin başında geliyor. Nüfusunun büyük çoğunluğu göçmenlerden oluşan Kanada’da, hem iş gücü hem ekonomik hem de yaşlanan nüfusundan dolayı her sene kapılarını yeni göçmenler için açmaya devam ediyor. Oluşan pandemi süreciyle de göçmenlik hedefleri yükselmekte!

Kanada devleti birçok yol ile göçmenliğe izin veren bir sistem kurmuş durumda. Fakat bu yollar bazen kafa karışıklığına yol açabildiği gibi; bu karışıklıktan yararlanarak insanları dolandırmak isteyen kişilerin de ellerini güçlendiriyor. Ayrıca yeni açılan programlar, eyalet sistemlerinin arada değişmesi, Express Entry puan güncellemeleri gibi sabit kalmayan da bir çok konu bulunmakta.

Kanada Geyikleri olarak bu sayfada, göçmenlik hakkında kafa karışıklıklarını yok edecek, doğru ve güncel bilgileri sizlere sunmayı hedefledik. İyi Okumalar ve İzlemeler!
Eğer siz de Kanada’ya göç etmek ve gelecek hayallerinize Kanada’yı da dahil etmek istiyorsanız aşağıdaki yazı ve videolara göz atmayı unutmayın!

Göçmenlik Yazıları

Göçmenlik Videoları