İş Birliği ve Sponsorluk

Marka bilinirliğinizi arttırmak, potansiyel müşterilerinize kendinizi daha yakından tanıtmak ve işletmenizi büyütmek amaçlı birçok farklı iş birliği modelimizde birlikte çalışabiliriz. Sizin ihtiyaçlarınızı baz alarak oluşturacağımız projeyi en etkili platformumuzda hedef kitleniz ile buluşturmak için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Birlikte çalışabileceğimiz platformlardan bazıları: 

Aşağıdaki görsele tıklayarak Kanada Geyikleri hakkında daha çok bilgi alabilir, örnek çalışma modellerimize göz gezdirebilirsiniz.

İşbirliği Formu

Türkiye-Kanada arasında dijital bir köprü kuran ve birçok platformda, Kanada’nın en çok Türkçe içerik üreten markası olan Kanada Geyikleri ile işbirliği yapabilir, markanızı yurtdışı ve Kanada odaklı bir niş takipçi kitlesine ulaştırabilirsiniz.

Öncelikli olarak sizden aşağıdaki formu doldurmanızı rica ediyoruz. Sizlere birlikte kurabileceğimiz işbirliği için en iyi çözümü bulmada ve yapacağımız toplantının verimi açısından aşağıdaki bilgilerden yararlanacağız ve sizlere özel oluşturduğumuz paketler ile geri bildirim sağlayacağız. Zaman ayırdığınız ve bize ulaştığınız için Teşekkür ederiz.