Doğum günleri çoğu kişi için özel ve keyifle kutlanan günler. Onları daha da eğlenceli hale getirmek için Ontario’da bu özel gününüzde size ücretsiz ürünler sunan yerleri listeledik. Kendinizi “bagel”le şımartabilir, kahve ya da “bubble tea”nin keyfini çıkarabilirsiniz.

Starbucks

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Linda Cousins (@lindacousins)

Gün boyu kutlamalarınız arasında bir durup kahve molası vermek isterseniz Starbucks bu konuda iyi bir seçim olabilir. Bunun için Starbucks Reward programına ücretsiz üye olmanız ve doğum günü bilginizi doldurmuş olmanız yeterli!

Sephora

 

View this post on Instagram

 

A post shared by HotFire Makeup (@hotfire.makeup)

Cilt bakım ürünleri ya da makyaj malzemeleri ideal bir doğum günü hediyesi diyorsanız doğum günü ayınızda mutlaka Sephora’ya uğrayın. Özel üye programı sayesinde hediyenizi seçebilir, güzellik ürünleriyle kendinizi şımartabilirsiniz. Linkten hediyenizi seçebilirsiniz.

What A Bagel

Doğum gününüze “bagel”le başlamaya ne dersiniz? Özel gününüzde kampanyadan yararlanabilir 6 bagel satın aldığınızda 6 ücretsiz “bagel” in daha keyfini çıkarabilirsiniz. Büyük Toronto’daki herhangi bir şubeye gidip kimliğinizi göstermeniz yeterli.

Tim Hortons

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bit of a foodie (@bitofafoodie)

Tim Hortons da doğum günü kutlamanıza küçük bir ikramla katkıda bulunuyor. Ancak yine kampanyadan yararlanmak için Tim Hortons Rewards üyesi olmanız gerekiyor.

Kiehl’s

“Kiehl’s”in üye programına katılarak doğum gününüzde küçük bir hediye alabilirsiniz. Hediyenizi alabilmek için doğum gününüzde veya sonraki 30 gün içinde Kiehl’s mağazasından alışveriş yapmanız yeterli.

Mandarin Restoran

 

View this post on Instagram

 

A post shared by steph & friends (@docswhodine)

Kutlamanızı nerede yapacağınıza karar veremiyorsanız Mandarin restoran yardımınıza koşabilir. Mandarin’de  doğum günü yemeğinizin ardından ücretsiz tatlınızı yiyebilirsiniz. Ayrıca restoranın kutlama anısı olarak çektiği fotoğrafınızı da hediye olarak evinize götürebilirsiniz. Sitesinin linkine buradan ulaşabilirsiniz.

Buffalo Wild Wings

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Buffalo Wild Wings (@bwwings)

Kutlamanıza tavuk kanadı eklemeye ne dersiniz? Eğer Buffalo Wild Wings’in Blazin’ Rewards programına kaydolursanız hem puan kazanabilir hem de doğum günü ayınızda ücretsiz bir tabak tavuk kanadının keyfini çıkarabilirsiniz. Blazin’ Rewards programının linkine buradan ulaşabilirsiniz.

Chatime

Bubble Tea seviyorsanız doğum gününüzde Chatime’ye mutlaka uğrayın. Hediye kampanyasından yararlanmak için Chatime Rewards programına kaydolmalısınız. Ayrıca doğum gününüzden önceki bir haftada Chatime’de en az $2.50 harcamış olmanız gerekiyor. Şartları yerine getirdiğiniz takdirde doğum gününüzden önceki veya sonraki bir hafta içinde hediyenizi alabilirsiniz. Platinum Societea üyesi olanlar ise bunun yanında ücretsiz yiyecek de alabiliyorlar.

Baskin Robbins

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @baskinrobbinsloscoyotes

Baskin Robbins’in Club 31 programına dahil olduğunuz takdirde doğum gününüzde herhangi bir şubeden ücretsiz dondurma alabilirsiniz. Kesinlikle leziz!

Bol hediyeli ve yeme içmeli bir doğum günü için bu lokasyonları ziyaret etmeyi unutmayın!

Kaynak: Narcity

Yorum bırak