Neredeyse dört yıldır Youtube kanalımızda 200’den fazla video yayınladık. Belli bir abone sayısına ulaştık, güzel izlenmeler aldık. En önemlisi çok güzel insanlar tanıdık, arkadaşlarımız oldu, onlarla keyifli içerikler ürettik. Kötü günlerimiz ve bizi çok uğraştıran, üzen insanlar da oldu, hayatta aklımıza gelmeyecek sözleri video altlarında yorum olarak gördük. Ama bunların hepsi ying ve yang gibi bir bütün. Sadece güzel şeylerin olduğu bir ütüopyada yaşamıyoruz. Var olan her şey, sonuca baktığımızda bizi bugüne getiren şeyler.

Eray ile birlikte 17 yıl geçti ve birlikte bir şeyler yapmak, son yıllarda ise içerik üretmek en büyük zevklerimizden biri. Hala da öyle ve bu yolculuğa bir de web sitesi eklemek istedik. Fakat bu yeni yolculukta içerik üretmenin güzelliğini sizinle de paylaşmak istedik.

Bu web sitesinde yazar arkadaşlarımızın, çevirmenlerimizin içeriklerini de göreceksiniz. Aynı benim şu an yazdığım gibi duygularını, düşüncelerini ve hayatlarını paylaşanlar olacak. Belki bir gün senin de bir yazını burada görürüz sevgili okuyan, ne dersin?

Benim içerik üretmek ile alakam yok diyenler siteyi biraz dolaşmışlar ise fark edecekler ki; burada Kanada hakkında son haberlere, yaşam, eğitim, göçmenlik bilgilerine, gezilip, görülecek yerlere, göçmenlerin deneyimlerine rastlayacaklar. Umarız okuduklarınızdan, gördüklerinizden zevk alırsınız ve Youtube kanalımızda olduğu gibi burada da hep beraber büyürüz.

Evet, içerik üretmek bizim için büyük zevk; insanlarla paylaşmak, eğitici bilgiler verebilmek, çektiğimiz videolarla, yazdığımız yazılarla yararlı olabilmek, bunun geri dönüşlerini de takip etmek harika. Ama tabii bu kadar çok içerik üretince insanın üstüne bir misyon da yükleniyor. Biz de bu misyonun adını “Kanada ve Türkiye arasında dijital bir köprü  kurmak” olarak adlandırdık. Umarız bu misyona uygun hareket etmeye ve bugüne kadar yaptıklarımızın daha iyisi yapmaya devam ederiz.

İlk yazım bir hoş geldiniz yazısı oldu, ilerleyen zamanlarda hunharca burada içimi dökeceğimi belirterek şimdilik veda ediyorum. Görüşlerinizi bizimle lütfen paylaşın, sevgiler.

4 Yorumlar

 • Avatar
  Elif
  Posted Mayıs 10, 2021 6:11 pm 0Beğeniler

  Bu güzel başlangıca şahit olduğum için mutluyum. Umarım istediklerinizi ve beklediklerinizi getirir bu site. Eskişehir’den selamlar. Sizi seviyorum!❤️

 • Avatar
  M. Gökahn Dönmez
  Posted Mayıs 11, 2021 8:21 am 0Beğeniler

  YouTube’da çektiğiniz ilk videolardan beri sizi takipteyim. Hatta bir videonuzda teşekkür etmiştiniz bana. Burada da yardımcı olmak isterim. Hatıra olsun diye de yorum yapıyım dedim 😀

 • Avatar
  Merve
  Posted Mayıs 13, 2021 5:00 am 0Beğeniler

  Hala yazmayı ve okumayı seven, eski blog takipçileri için muhteşem bir haber!! 🙂

 • Avatar
  Onur Yasak
  Posted Mayıs 13, 2021 3:13 pm 0Beğeniler

  Burası değerlenir

Yorum bırak