Yurtdışında eğitim düşünenlerin iyi bir araştırma yapması ve fırsatları değerlendirmesi çok önemli. Bunu biz de çok iyi bildiğimiz için fırsatları sizin için derlemeye çalışıyoruz. Kanada’da birçok dil okulu ve College, yeni yıla girmeden eğitim programlarında Türk öğrencilere özel indirimler ve burslar sağlamaya başladı. EğitimAL işbirliği ile hazırladığımız bu yazımızda, fırsatlar sağlayan bu okullara ve sağladıkları avantajlara biz göz atacağız. Fırsatları kaçırmamak için kaydınızı hemen yaptırabilir ve okumak için Kanada’ya daha sonra gelebilirsiniz.

Okullar hakkında ayrıntılı bilgi almak, kayıt için durumlarını sormak, kafanızdaki sorulara cevap aramak için buraya tıklayarak eğitim formumuzu doldurabilir ve uzman bir eğitim danışmanı arkadaşımıza ücretsiz bir şekilde ulaşabilirsiniz.

İşte o okullar:

Cornerstone

Cornerstone’da Kanada’daki teknoloji programları için 1500CAD’ye varan ek burs imkanı!

Kanada’da teknoloji endüstrisine girmek isteyen öğrenciler için harika fırsatlar var! Sadece Türkiye’den gelen öğrenciler için Teknoloji programlarında geçerli ek 1500 CAD’a varan burslar sağılıyor Cornerston.

Ayrıca yönetim programları ve tam zamanlı İngilizce kursları için de özel burslar var. Kampanyadan yararlanmak için okulun ilk ödemesini 30 Mart 2023 tarihine kadar yapmanız gerekiyor.

ILAC

ILAC Dil okullarında yıl sonuna kadar hem eğitim hem de konaklama için 2022 fiyatlarıyla kaydolabileceğinizi biliyor musunuz? Üstelik ILAC ESL Adult programlarında 24 hafta ve üzeri kayıtlarda 4 HAFTA BEDAVA!

Online olarak katılabileceğiniz ILAC KISS programı ise 8 hafta ve üzeri kayıtlarda haftalık sadece 100CAD.

Son gün 31 Aralık 2022 elinizi çabuk tutun fırsatları kaçırmayın!

ILSC

ILSC Kanada okulları Türk öğrenciler için yıl sonuna kadar 170CAD olan başvuru ücretini almıyor.  Üstelik 24 hafta kaydolanlara 4 HAFTA DİL EĞİTİMİ HEDİYE!

2023 yılı içerisinde herhangi bir kurs başlangıç tarihi için geçerli olan kampanyada son kayıt tarihi 31 Aralık 2022.

TSoM

TSoM sertifika ve diploma programlarında Türk öğrencilere özel 9500 CAD’a varan burs imkânı ve English for Academic Purposes (EAP) programlarında 250 CAD yerine 225 CAD haftalık eğitim ücreti. Bunun yanı sıra 90CAD başvuru ücreti de yok. Son gün 31 Aralık 2022.

Niagara College

Eğitiminize Niagara College Toronto’da Devam Edin ve 6.665CAD’a Kadar Tasarruf Edin.

Niagara College – Toronto’ya devam etmek için Diploma in Business Management, Diploma in Business Management Co-op ve Certificate in General Business Management eğitimlerini tamamlayın ve TSoM’un Toronto merkezinde bulunan modern kampüsünde bulunan ve Niagara College tarafından hazırlanıp verilen müfredata devam edin. Niagara College Toronto Pathway programı ile %75 kredi transferine sahip olabilirsiniz, bu sayede 3.665 CAD’e varan TSoM Mezunları bursu ile 3.000 CAD tasarruf edebilirsiniz. Üstelik İngilizce kanıtından da muaf olursunuz.

Niagara College Toronto programlarından mezun olduktan sonra Üç yıla kadar Çalışma İznine sahip olabilirsiniz.

Greystone College

Greystone College Kanada okullarında Türk öğrencilere özele Sertifika ve Diploma programlarında 5100CAD’a varan burslardan yararlanmak için son gün 31 Aralık 2022. Sizde elinizi çabuk tutun Greystone College’in VANCOUVER, TORONTO ve MONTRÉAL kampüslerinde geçerli bu kampanyayı kaçırmayın!

 

Georgian@ILAC Diploma

Mezuniyet sonrası Üç Yıla Kadar Çalışma İznine Sahip olabileceğiniz Georgian@ILAC Diploma ve Sertifika programlarında 2000CAD’a varan bursları kaçırmayın. Mayıs 2023 başvuruları dolan programların Eylül 2023 başvuruları hala devam ediyor! Elinizi çabuk tutun sınırlı kontenjanlara sahip bu fırsatı yakalayın!

Canadian College

Vancouver’ın merkezinde yer alan Canadian College, uluslararası olarak tanınan Sertifika ve Diploma programları ile eğitim ve çalışma fırsatlarını bir arada sunuyor. Kolejin ayrıca bir dil okulunun da olması öğrencilerinin doğrudan yükseköğretime geçiş yapabilmesine olanak sağlıyor.

Şimdi Canadian College Sertifika ve diploma programlarında Türk öğrencilere özel 5000CAD’a varan bursları kaçırmayın!

Eğitim Formu İçin Tıklayın

Yorum bırak