Siz de arkadaşlarınızla veya sevgilinizle vakit geçirmek için yeni etkinlikler arayışında mısınız? O zaman bu içerik belki bir fikir verebilir. Yiyip içip sohbet etmenin yanında klasik atari oyunlarıyla geçmişe döneceğiniz ve eğlenceli vakit geçirebileceğiniz atari barlarına bir göz atın.

Tilt

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tilt Arcade Bar (@tilttoronto)

Retro tasarımlı bu barda birçok atari makinası bulabilirsiniz. Pinball makinelerinden Frogger ve Donkey Kong’a kadar çeşitli oyunları oynayabileceğiniz bu mekanın barından da içecek ve yiyecek alıp ortamın keyfini çıkarabilirsiniz. Girişte yalnızca $5 vermeniz içerde bütün oyunları oynamanız için yeterli.

The Rec Room

 

View this post on Instagram

 

A post shared by The Rec Room Canada (@therecroomca)

The Rec Room özellikle büyük arkadaş gruplarınızla gitmek için ideal bir mekan. Burası klasik atari makinelerinden bilardo ve masa tenisine kadar çeşitli oyunları barındırıyor. Burada ayrıca yiyip içebileceğiniz bir restoran ve bar da bulunuyor. Eğer arkadaş grubunuzla veya ailenizle güzel vakit geçirmek istiyorsanız The Rec Room iyi bir opsiyon.

Zed 80

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Zed Eighty (@zedeighty)

Zed 80 de eğlenceli bir gece geçirmeniz için ideal barlardan biri. Keyifli atari oyunlarının yanında sundukları yiyecek ve içeceklerle enerjinizi tazeleyip gecenin tadını çıkarmaya devam edebilirsiniz. Amerikan tarzı yemekler ve çok geniş bir atari oyunu koleksiyonu sunan mekanda pinball makinelerinden Mario Kart’a kadar çeşitli oyunlar bulmanız mümkün. Arkadaşlarınızla yiyip içmek ve eğlenceli vakit geçirmek için ideal mekanlardan biri.

Freeplay

 

View this post on Instagram

 

A post shared by FreePlay Toronto (@freeplaytoronto)

“No Money Mondays” sayesinde pazartesi günleri ücretsiz girebileceğiniz bu bar pek çok eğlenceli oyun sunuyor. Alkollü-alkolsüz içecekler ve çeşitli yiyecekler bulabileceğiniz mekanda oyun oynayarak ya da arkadaşlarınızla sohbet ederek keyifli vakit geçirebilirsiniz. Ayrıca her hafta düzenledikleri etkinlikleri kaçırmamak için de Instagram’da Freeplay‘ın sayfasına göz atabilirsiniz.

Get Well

Yakın zamanda tekrar açılan barda şimdilik pizza servisi kalkmış ve Covid nedeniyle bazı kurallar getirilmiş olsa da burası epey eğlenebileceğiniz bir ortam. Donkey Kong Junior, Galaga, Frogger, Star Wars ve Ms. Pac-Man gibi oyunların keyfini çıkarabilir, bardan alacağınız içkilerle gecenizi renklendirebilirsiniz.

Kaynak: BlogTo , The Cornwall Seeker

 

Yorum bırak