Anadolu Ateşi, Türkiye’nin coşkusunu, enerjisini ve tarihini dünyaya dansla anlatmaya kararlı bir ekip. 1999 yılından beri Mustafa Erdoğan önderliğinde kasıp kavuruyorlar!

Sahnede adeta bir Anadolu yolculuğuna çıkarıyorlar seni. Farklı yörelerden halk oyunları, ayakların eşlik edeceği ritimler, rengarenk kostümler ve inanılmaz yetenekli dansçılarla gözlerimize ziyafet çektiriyorlar.

Anadolu Ateşi’nin Farkı Ne?

Her Yöreden Biraz: Türkiye’nin 7 bölgesinden toplam 100’den fazla oyun ve türküyü harmanlayıp muhteşem bir sentez oluşturmuşlar.
Yıldızlarla Dolu Sahne: Sahnede 120’den fazla profesyonel dansçı ve müzisyen birlikte nefes kesen bir performans sergiliyor.
Göz Alıcı Kostümler: Anadolu’nun zengin kültürünü yansıtan geleneksel kıyafetlerden ilham alarak tasarlanmış şık ve göz kamaştırıcı kostümler tasarımcıların elinden çıkmış adeta sanat eseri.
Müzik Kulakların Pasını Silsin: Halk müziğinin özgün melodilerini modern müzikle buluşunca ortaya inanılmaz bir armoni çıkıyor.

Anadolu Ateşi’nin Başarıları:

  • 2004 Atina Olimpiyat Oyunları’nın kapanış töreninde tüm dünyaya kendilerini tanıttılar.
  • Bugüne kadar 50’den fazla ülkede 20 milyondan fazla insanın hayranlığını kazandılar.
  • Uluslararası sayısız ödüle layık görüldüler.

Anadolu Ateşi’ni Kaçırma!

Anadolu Ateşi, dev ekibiyle 90 Events organizasyonu ile Toronto’ya geliyor! https://www.90events.com sitesinden hemen biletinizi alabilirsiniz. Ayrıca bu gösteri türkçe bilmeyen yabancı arkadaşlarınızı da götürebileceğiniz, külütürümüzü gösterebileceğiniz harika bir fırsat.

 

Yorum bırak