Biz gönlümüzün istediğince dışarı çıkıyoruz, kulüplere, barlara gidiyoruz ama peki ya köpeklerimiz? Onlar da oturup evde bizi bekliyorlar. Ama üzülmeyin. Çünkü şehre bir geceliğine de olsa köpeklerin de davetli olduğu bir kulüp gecesi geliyor.

Ontario Doggos bu ay Love Child Social House’de köpek dostu bir kulüp gecesi düzenliyor. Böylece gece eğlencenize hem tüylü dostunuzu dahil etmiş olacaksınız hem de diğer patilerle sosyalleşmesini sağlayacaksınız. Ayrıca dilerseniz köpeğiniz için özel sipariş de verebileceksiniz.

Etkinlik 13 Nisan’da saat 19.00 ile 23.00 arasında gerçekleşecek.

Etkinlik tüylü dostlarınızın rahat edebilmesi için özel olarak organize edilmiş. Örneğin müzik sesi normalden daha kısık olacak ki köpekler rahatsız olup korkmasınlar. Aynı zamanda mekan %50 kapasitede kişi kabul edecek, bu da demek oluyor ki mekanda sadece 300 kadar kişiye ve köpeklerine yer olacak.

Köpeciklerin susuz kalmamaları için kulübün çeşitli noktalarına su kapları yerleştirilecek. Hatta köpeğinizi daha da şımartmak isteseniz ona özel süslenmiş krem şanti sipariş edebileceksiniz.

Tabi ki bu etkinliğe katılacak tüylü dostların insanları da kendilerini “Ruff Day” ya da “Gin & Terrier” gibi temaya uygun eğlenceli kokteyllerle şımartabilecekler.

Organizatörler, gelecek misafirlerden sadece köpeklerinin diğer köpekler ve insanların yanında rahat edip edemeyeceklerinden emin olmalarını istiyorlar.

Bu etkinliğe giderken köpeğinizin de sizin de en güzel giysilerinizi giymenizi öneriyoruz, çünkü sosyal medyada paylaşmaya değer pek çok anı çıkacağına eminiz!

Etkinliğin online biletleri 20 dolar, kapıda ise 25 dolar. Eğer özel giriş, hediyeler ve ücretsiz “Doggo Hizmeti”nden yararlanmak isterseniz de 40 dolara VIP bilet alabiliyorsunuz.

Bilet: $20-$40

Adres: 69 Bathurst Street, Toronto, ON

Tarih: 13 Nisan, 2022

Bilet linki

Kaynak: Narcity

Yorum bırak