Yükselen enflasyon, kira fiyatları, öğrenim ücretleri ve daha birçok masraf ile, bu yıl Kanada’daki kampüslerine dönmek için can atan öğrenciler için finansal açıdan en zorlayıcı yıl olabilir.

Bu yüzden Scotiabank, özellikle yüksek öğretim öğrencilerinin işlerini biraz da olsa kolaylaştırmak için özel promosyonlar uyguluyor.

Bu sonbaharda Scotiabank, $150’a kadar kazanabileceğiniz tonlarca avantaja sahip bir öğrenci bankacılığı paketi sunuyor.

Student Banking Advantage® planına kaydolan bütün müşteriler $75’lık bir hoşgeldin bonusu kazanacak.  Scene+™ Visa* ve MomentumPLUS Birikim Hesabı açanlar için 1,250 Scene+ puanı ve eğer bu üç hesabı aynı anda açarsanız ise 5,000 Scene+ puanı kazanacaksınız.

Öğrenci bankacılık avantaj planı öğrenciler için, aylık hesap ücreti olmayan, sınırsız banka kartı işlemi ve sınırsız Interac e-Transfer işlemi imkanı sunan harika bir plan.

Günlük harcamalarda her $5’lık işlemde kazanabileceğiniz  1 Scene+ puanı, ve Cineplex’te her $1’lık işlemde kazanabileceğiniz 1 Scene+ puanı ise sunulan harika ayrıcalıklardan bir tanesi. Bu puanları eğlence, yemek, gezi, alışveriş gibi birçok alanda kullanabilirsiniz.

Öğrenci planlarının yanı sıra, Scotiabank birkaç şanslı öğrenciye öğrenim masraflarını karşılamak için, dudak uçuklatan bir miktar olan $30,000 veriyor. Verdikleri yarışmanın adı Scotia Funds Your Future contest ve bu yarışma 31 Ocak 2023’te sona eriyor.

Kanada’da bulunan ve şartlara uyan her öğrenci, ister müşteri olsun ister olmasın, online olarak kolayca bu fırsata başvurabilir. Ne kadar çok hesap açarsanız, bursu kazanmak için o kadar çok giriş hakkı kazanırsınız. Maksimum giriş sayısı ise altı olarak belirlendi.

Finans kurumu, öğrencilerin, finansal durumlarını dert etmelerini bırakıp sadece eğitimlerine odaklanabilmesi için bir tane uluslararası ve bir tane de yerli öğrenci seçecek.

Bu şanstan yararlanmak için Scotiabank’ın websitesine girin ve öğrenci planlarınızı konuşmak için randevunuzu hemen alın!

Kaynak

Yorum bırak