Geçtiğimiz ay, Toronto’daki teknoloji şirketlerindeki açık pozisyonları paylaşmıştık. Bu ay da Montreal’e geçiyoruz ve yüksek maaşlı birkaç iş ilanını inceliyoruz.

İş arayanlar ya da iş değiştirmeyi düşünenler varsa Montreal’deki bu beş ilana kesinlikle göz atmalı. Kanada hükümeti destekli iş bulma sitesi Job Bank’te yer alan bu ilanlarda yıllık en az $100,000 maaş vadediliyor. Çeşitli sektörlerin yer aldığı ilanlar arasında $150,000’a kadar maaş teklifi alabileceğiniz firmalar var. Ancak elinizi çabuk tutmakta fayda var, eminiz ki firmalar aradıkları elemanları buldukları an ilanlar da kapanacak.

İnternet Güvenliği Analisti (Morgan Stanley)

Maaş: $100,000 ila $120,000 arası/yıllık

Yer: Montreal, QC

Kimler başvurmalı?: Morgan Stanley, lisans derecesine sahip, iki dil bilen ve alanında en az 5 yıl deneyime sahip bir aday arıyor. Bu firmada büyük paralar kazanmak istiyorsanız stres ve baskı altında hızlı çalışmaya hazır olmalısınız.

İlanı görmek için tıklayın.

Pratisyen Diş Hekimi

Maaş: $150,000/yıllık

Yer: Montreal, QC

Kimler başvurmalı?: Diş hekimliği alanında doktoranızı bitiriyorsanız ve Ville-Émard’da çalışmayı düşünüyorsanız bu sizin için uygun bir iş olabilir. Üstelik deneyim şart değil.

İlanı görmek için tıklayın.

Yazılım Geliştirme Uzmanı (David’s Tea Inc.)

Maaş: $135,000/Yıllık

Yer: Montreal, QC

Kimler başvurmalı?: Bu ilana başvurmak için lisans derecesi veya dengi gerekiyor. Ayrıca alanda 5 yıllık bir deneyime sahip olmalısınız.

İlanı görmek için tıklayın.

İş Geliştirme Direktörü-Üretim, Ulaştırma, İnşaat ve Kamu Hizmetleri (Novopro Projects Inc.)

Maaş: $100,000/Yıllık

Yer: Montreal, QC

Kimler başvurmalı?: Madencilik sektöründe çalışmak istiyorsanız ve seyahat fırsatları sunan bir pozisyon arıyorsanız zaman kaybetmeden başvurmanızı öneririz. Başvurmak için lisans derecesi ve 5 yıllık deneyim gerekiyor.

İlanı görmek için tıklayın.

Profesyonel Hizmetler Müdürü (Emergex Subventions Inc.)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Emergex 📈 (@emergex_subventions)

Maaş: $100,000 ila $140,000 arası/Yıllık

Yer: Montreal, QC

Kimler başvurmalı?: Bilgisayar Bilimi ya da dengi bir bölümden lisans dereceniz varsa ve alanda 3 yıllık deneyime sahipseniz bu pozisyona başvurabilirsiniz.

İlanı görmek için tıklayın.

Kaynak: MTL Blog

Yorum bırak