Kiralık dairelere bakıldığında Toronto’nun ne kadar bütçe dostu olmadığını hepimiz biliyoruz. Yine de arada çok da cep yakmayan seçenekler yakalayabilmek imkansız değil. İyice bakarsanız hala ev arkadaşlarıyla yaşamanızı gerektirmeyen veya mobilyalarında tuhaf lekelerin olmadığı daireler bulabilirsiniz. :’) Listemizde de bugün bu daireler var, işte Rentals.ca‘ya göre Toronto’nun en bütçe dostu 5 dairesi!

5 Thorburn Ave: $995 – $1195/aylık

Rentals.ca

Bu kiralık daireler, Liberty Village semtinde, Waterfront, Exhibition Place, Queen St West ve High Park’tan birkaç adım ötede bulunan bakımlı butik bir binada yer alıyor.

Üniteler, neredeyse tamamı yeni mutfak aletleri, dolaplar ve tezgahın yanı sıra binadaki çamaşır makinelerine de erişim imkanı sunuyor. Ayrıca kiralar bir yıl boyunca indirimli!

Daireleri buradan görüntüleyebilirsiniz.

915 St Clair Ave West: $995/aylık

Rentals.ca

Bu bakımlı kiralık üniteler Wychwood’da, birçok mağaza ve olanakların yanı sıra C. Brereton Park, Humewood Park ve Hillcrest Park’ın yakınında yer alıyor.

Ünitelerin tamamında parke zemin, neredeyse tamamı yeni cihazlar, duşakabinli karo kaplı banyolar, kiraya dahil ısı ve su bulunmakta.

Daireleri buradan görüntüleyebilirsiniz. 

751 Saint Clarens Ave – $1395/aylık

Rentals.ca

 

Wallace-Emerson’da bulunan müstakil bir evin alt katındaki bu ünite, kısmen mobilyalı ve taşınmaya hazır. Tamamen yeni boyanmış olmasının yanında çamaşır yıkama olanaklarına ve geniş bir yerleşim planına sahip.

Daireyi buradan görüntüleyebilirsiniz. 

 

95 Lawton Blvd: $1395 – $1795/aylık

Rentals.ca

Bu kiralık üniteleri Yonge ve St Clair’in hemen kuzeyinde, mağaza ve restoranların yakınında ve TTC’nin çevresinde bulabilirsiniz.

Tüm daireler balkonlu ve yakın zamanda yenilendiği için yeni mutfak aletlerine sahip.

Aynı zamanda binalarda yepyeni asansörler de bulunmakta. Eğer park yeri de kiralamak isterseniz, kapalı otoparkı kiraya ek aylık 175 dolara kullanmak mümkün.

Daireleri buradan görüntüleyebilirsiniz. 

398 Avenue Rd -$1495 – $1695/aylık

Rentals.ca

Bu üniteler, Forest Hill’de, Casa Loma, Yorkville, The Annex civarında, birçok mağaza ve restoranın yakınında yer alıyor.

Yakın zamanda yenilenmiş dairelerde yeni mutfak aletleri ve parke zeminler bulunuyor. Bina içinde ise küçük şık bir restoran ve market yer alıyor.

Kapalı otopark ücreti kiraya ek aylık 225 dolar ancak kiraya ısınma, su ve elektrik dahil.

Daireleri buradan görüntüleyebilirsiniz.

 

Kaynak: Curiocity

Kapak fotoğrafı: Rentals.ca

Yorum bırak