2024’e girerken Toronto’da Yılbaşı havai fişek gösterilerini izleyebileceğiniz yerleri sizler için derledik

Richard Cavalleri/Shutterstock

Toronto’daki Yılbaşı havai fişek gösterileri, tatil sezonunun en sevilen ve beklenen geleneklerinden biri olarak biliniyor.

Bu yıl, şehir, 2024’e şıklık katmak için şehir genelinde gerçekleşecek bir dizi ücretsiz havai fişek etkinliğini onayladı; canlı performanslar, food truck’lar ve DJ’lerle dolu.

Bu yılki kutlamalar, Sherbourne Common, Toronto Music Garden ve Harbour Square Park’ta gerçekleşecek.

Şehirdeki her etkinlik gibi, havai fişek gösterileri kalabalık olabilir, bu nedenle şehir, gösteriyi (umut ederiz ki) biraz daha fazla alanla izlemek için üç alternatif izleme yeri önerdi.

Sugar Beach, Little Norway Park ve HTO Park’taki alternatif izleme yerlerinden izlemeyi düşünebilirsiniz.Canlı performansları doğrudan görmeseniz de, havai fişek gösterilerini izlemek için harika ve daha sakin manzaralara sahip olacaksınız. Eğer Yılbaşı planlarınız sizi şehirde başka bir yerdeyse ama yine de 2024’ü havai fişeklerle karşılamak istiyorsanız endişelenmeyin: havai fişekler, liman manzarasını gören herhangi bir yerden görülebilir ve aynı zamanda Toronto Kültür YouTube kanalı üzerinden çevrimiçi olarak da izlenebilir.

Her yıl olduğu gibi, kutlamacıların şehirde güvenli bir şekilde dolaşmalarına yardımcı olmak için TTC ve GO Transit tüm gece ücretsiz olacak. Ancak araç kullanmayı seçerseniz, Queens Quay’in doğu şeridi ile Lakeshore Ave’den Queens Quay’e kadar olan Bay St. saat 22.00 ile 01.00 arasında kapatılacaktır.

Etkinlikler, 31 Aralık’ta saat 22.00’de başlayacak ve havai fişekler 1 Ocak’ta saat 00.00’de başlayacak.

kaynak

Yorum bırak