Ontario yeniden açılma planında üçüncü adıma geçeceğimiz bu hafta için Toronto Etkinlik Rehberi listesini sizler için derledik!

Toronto Etkinlik Rehberi (12-18 Temmuz)

Favori Restaurant’ınızda Yemek

Toronto etkinlik rehberi içerisinde bu haftaki en büyük gelişme Ontario’nun yeniden açılma planında 3. adıma geçiyor olması. Cuma günü itibarı ile restaurantların kapalı alanları da açılıyor. Eğer son birkaç haftadır yağışlı havalar dolayısıyla henüz herhangi bir restaurantın arka bahçesinde keyif çıkartamadıysanız bu hafta sonu için şehirdeki favori restaurantınızda şimdiden rezervasyon yaptırmayı unutmayın!

Gece Kulübünde Eğlence

Gece kulüpleri de bu hafta Cuma günü üçüncü adımla birlikte açılıyor olacak. Arkadaşlarınızla birlikte sevdiğiniz bir gece kulübüne gidip sabahın ilk ışıklarına kadar dans ederek üçüncü adımın gelişini kutlayabilirsiniz 🙂

 

View this post on Instagram

 

A post shared by El Convento Rico (@elconventorico)

Sinema Salonlarında Yeni Filmler

Evde çok uzun bir zamandır Netflix’ten ya da Crave’den film izleyenler isterlerse bu hafta Cuma gününden itibaren pandemi öncesi sinema buluşmaları rutinlerine geri dönebilirler. Ontario Hükümeti üçüncü adımın 16 Temmuz Cuma günü olacağını açıklamasının hemen arkasından Cineplex grubu Cuma günü itibarı ile açılacaklarını duyurdu.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Cineplex (@cineplexmovies)

Toronto’nun Yeni ‘Odun Ateşinde Pizza’ Mekanı!

Toronto Woodbine plajına çok yakın bir mesafede yeni bir pop-up pizza bahçesi açıldı: Pie Bar Pizza Garden. Hem de bu mekanda pizzalar odun ateşinde pişiyor! Pizzalarınıza isterseniz bölgenin yerel craft biraları, cider’ları ya da diğer alkollü içecekleri de eşlik edebilir. Bu yeni mekan Murphy’s Law Pub & Kitchen’ın şimdilik yaz boyu devam edeceğini duyduğumuz bir projesi. Mekan da Murphy’s Law’ın hemen arkasında bulunuyor.

Canada’s Wonderland

Bir yıllık bir ayrılığın ardından, Canada’s Wonderland tekrar faaliyette! Hazır Canada’s Wonderland yeniden açılmışken de bu maddeyi Toronto Etkinlik Rehberi listemize eklemeseydik olmazdı 🙂 Bu dünyaca ünlü tema parkının sunduğu tüm heyecanların tadını bir günlük bir Vaughan kaçamağı ile çıkartabilirsiniz. Aylarca evde kaldıktan sonra, açık havada macera dolu bir gün yetişkin de olsanız, çocuklarınızla da ziyaret etseniz herkese iyi gelecek. Zİyaret etmeden önce bilmeniz gereken bazı yeni kurallar var. Gitmeden incelemeyi unutmayın.

Harbourfront’ta Mini Golf

Grey Goose Vodka bu sene Harbourfront’a alkol eşliğinde oynayabileceğiniz bir mini gold alanı getiriyor. 4 kişilik arkadaş grubunuzda kokteylinizi içerken oynayabileceğiniz mini golf haftasonunuzu keyiflendirmek için güzel bir etkinlik olabilir. Girişler ücretli ve içeride bir kokteyl bilete dahil.

Detaylara buradan ulaşabilirsiniz.
Nerede: Toronto Harbourfront Centre, 235 Queens Quay W
Ne zaman: 9 Temmuz Cuma ve 18 Temmuz Pazar arası

Lavazza Açık Hava Film Festivali

27 Haziran – 17 Temmuz tarihleri arasında Ontario Place’te Lavazza sponsorluğunda ‘Drive-In’ sinema gösterimleri düzenleniyor. Eğer henüz kapalı mekanlara girmeye kendinizi hazır hissetmiyorsanız pandemiyle birlikte hayatımıza giren bu arabada film izleme etkinliği güzel bir alternatif olabilir.

Detaylar için burayı tıklayın.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by RanRanღ -TO (@ranran_707)

Eğer dilerseniz daha önce paylaştığımız Toronto’da Romantik Date Fikirleri yazımıza da göz atıp hafta sonu planınız için oradan da esinlenebilirsiniz 🙂 Herkese şimdiden mutlu ‘açılmalar!’ 🙂

Kapak fotoğrafı: BlogTO